Menu Mirostowickie Zakłady Ceramiczne
Proszę o pomoc!

Nie przegap żadnych nowości!
Informacje o nowych wpisach prosto na Twój email.

Proszę o pomoc!

Radek Rudziński 2020-05-07 komentarze

Bez Ciebie to nie ma sensu. Naprawdę. Nie raz przekonałem się już, że na Was i na Waszą pomoc zawsze można liczyć. Dlatego i teraz zwracam się do Ciebie z wielką prośbą.

Zarówno na stronie, którą prowadzę jak i we vlogach, które nagrywam już od roku, przybliżam Wam historię Mirostowickich Zakładów Ceramicznych i ludzi, którzy w nich pracowali. Staram się, aby wiedza, którą się z Wami dzielę była rzetelna i sprawdzona, oraz by pamięć o ludziach, zakładach i produktach nie zgasła.

Tworzę tą swoistą kronikę głównie z dwóch powodów, a właściwie dla dwóch grup osób:

  1. dla pracowników - by im podziękować, by oddać należny im szacunek, oraz dla ich rodzin, by pamięć o tym, że ich rodzice, dziadkowie tworzyli coś trwałego, coś, co się nie skończyło wraz z upadkiem zakładu;
  2. dla kolekcjonerów, miłośników designu, ludzi wrażliwych na piękno, na ponadczasowość, dla ludzi, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, bo sami są w środku piękni, dla Ciebie...

Chciałbym robić to jak najlepiej. Dlatego kupiłem statyw, mikrofon zewnętrzny i specjalną lampę. Niestety nagrywam wszystko zwykłym telefonem, co nie pozwala mi przygotowywać filmów w jakości, na jaką zasługujesz.

Do tego bardzo chciałbym móc robić zdjęcia ceramiki w jakości, jakiej nie powstydziłby się profesjonalista. Tak, bo to jest poziom, do którego chciałbym sięgać i wiem że mogę. Jedyne czego potrzebuję, to bardziej profesjonalny sprzęt fotograficzny.

Dlatego pozwoliłem sobie założyć zrzutkę w serwisie zrzutka.pl.

Mam ambicje, ale też stąpam realnie po ziemi. Aparaty półprofesjonalne (np. Canon EOS 90D) to koszt (z lepszym obiektywem) w granicy 8 000 zł.

Canon EOS 90D

Na szczęście są też porządne aparaty amatorskie, takie jak np. Canon EOS 250D. Koszt takiego aparatu z lepszym obiektywem to 4 500 zł.

I to jest cel, który razem z Wami chciałbym osiągnąć.

Canon EOS 250D

Jak pisałem jestem realistą. Jeśli uda się zebrać choć część potrzebnej kwoty, to będę bardzo szczęśliwy.

Ale są tacy, którzy mówią, żeby sięgać dalej. Zatem jeśliby się okazało, że minęliśmy kwotę 4 500 zł i lecimy dalej, to kto wie... może jednak Canon EOS 90D? Rozmarzyłem się :)

Cel jest jasny: 4 500 zł - bardzo Cię proszę o dowolne wsparcie, każda kwota będzie dla mnie dużą pomocą i potwierdzeniem, że to co robię, ma dla Ciebie sens. Jeżeli korzystałaś/korzystałeś kiedykolwiek z moich materiałów na Facebook, Instagramie, Youtube czy na stronie Mirostowice.pl i chciałabyś/chciałbyś wesprzeć mnie choć symbolicznym gestem, to wiedz, że będę Ci naprawdę bardzo wdzięczny. Dobro wraca!

Oto link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/z/mirostowice

Z góry bardzo, bardzo dziękuję!

 

Facebook Instagram Mirostowice.pl

© 2020 Radosław Rudziński